O Nas


O Nas


     
       Witajcie !

                 Sklep Tacymali.pl  to sklep internetowy z ubrankami dla niemowląt i małych dzieci w wieku 0-3 lat.  Wybieramy produkty wysokiej jakości, w limitowanych seriach o ciekawym i nietuzinkowym wzornictwie. Zależy nam, żeby ubranka dostępne w naszym sklepie były nie tylko ładne, lecz również wygodne i praktyczne w zakładaniu. Dlatego wybieramy najlepszych polskich producentów, którzy do produkcji ubranek stosują polskie dzianiny, które spełniają normy UE i posiadają potwierdzone atesty i certyfikaty  np. " Bezpieczny dla dziecka",  "Oeko-tex standard 100".


   Trochę historii  :) 

                  Jestem mamą dwójki dzieci w wieku 2 i 4 lata. Kiedy kilka lat temu szykowałam wyprawkę dla mojej córki Alicji okazało się, że wcale to nie jest takie proste. W dużych sklepach owszem można było kupić mnóstwo tzw. designerskich ubranek z falbankami, dziwnymi zakładkami, zapinaniami na plecach dla noworodka. Wszystko oczywiście w dwóch kolorach :) ze znanymi już motywami typu kucyki Ponny, Zygzak i inne…  Tylko dlaczego miałam wciąż poczucie, że wokół jest mnóstwo ubranek, a ja nie mogę nic znaleźć, co spełnia moje wyobrażenie na temat dobrego stylu, jakości i bezpieczeństwa. Dokładnie wiedziałam, czego potrzebuje, ale takich ubranek po prostu nie było. Zaskoczeni ….? Nie sądzę :) Dlatego zaczęłam szukać, sprawdzać, bacznie się przyglądać sposobowi wykonania i funkcjonalności danego ubranka. Im więcej czytałam, tym bardziej świadomie potrafiłam wybrać to, co najlepsze dla mojego dziecka.
Dodatkowym problemem był duży przedział wiekowy produktów dla dzieci. Zależało mi, żeby znaleźć polskich producentów , którzy specjalizują się w szyciu ubranek tylko dla najmniejszych dzieci. Dzięki czemu zawężała się grupa odbiorców danego produktu, a co za tym idzie wzrastała jakość i dbałość o detale w czasie tworzenia i produkcji  (np. bezniklowe napy, szeroka bezuciskowa guma w półśpiochach, gumka na nogawce w pajacach  chroniąca stopę przed wysuwaniem się z nogawki).
Przy doborze ubrań dla swojego dziecka jest jeszcze jedna moim zdaniem ważna rzecz, na którą warto zwrócić uwagę- funkcjonalność. Poprzez funkcjonalność rozumiem: sposób uszycia danego ubrania, metoda zakładania ( ubieranie/rozbieranie) i i swoboda ruchów naszej pociechy. Te cechy zapewniają dziecku i rodzicom komfort użytkowania ubranek.
Wyselekcjonowanie najlepszych polskich producentów zajęło mi trochę czasu :), ważnego czasu dla młodej mamy. Dlatego postanowiłam podzielić się z Wami moim doświadczeniem otwierając sklep internetowy  Tacymali.pl  .

Zapraszam Was serdecznie i życzę miłych, bo udane zapewne będą, zakupów  :)

                                                                                                                                                                                                              Anna